UE PORQUERES
Fundat 1982
instagram

Equips
Temporada 2018/2019


Masculí 2a Catalana G.I

Femení "A" Preferent

Juvenil "A" 1a Divisió

Cadet "A" 2a Divisió

Cadet "B" 2a Divisió

Infantil "A" 1a Divisió

Infantil "B" 2a Divisió

Aleví "A" 1a Divisió

Aleví "B" 1a Divisió

Aleví "C" 2a Divisió

Benjamí "A" 1r Divisió

Benjamí "B" Primera divisió

Benjamí "C" Consell Esportiu

Benjamí "D" Consell Esportiu

Prebenjamí "E" Consell Esportiu

Prebenjamí "F" Consell Esportiu

Prebenjamí "G" Consell Esportiu

Escoleta Consell Esportiu


Masculí Segona catalana G.I


Cos tècnic: 1r entrenador: Gabriel Maragall, Auxiliar tècnic: David Artacho, Entrenador de porters: Albert Valera Delegat: Carles Quintanas, Fisio: Silvia Sanchez

Jugadors: Mohamedi Amsalkhir, Jaume Bentue, Sile Camara, Pau Casacuberta, Anouar Ezzaouia, Adrià Feixas, Joel Ferrer, Pol Formiga, Pau Guilana, Ayoub Haiba, Carlos Herrera, Daniel Jimenez, Josep Molinas, Joel Olive, Marc Ortega, Marc Planas, Carles Poch, Pol Ruiz, Sergi Poch i Sergi Cortina


Femení "A" Preferent


Cos tècnic: 1r entrenador: Marc Cuadros, 2n entrenador: Pep Sánchez, Auxiliar Tècnic: Xavier Capuz, Entrenador porteres: Joan López, Delegat: Rafa Mesa Fisio: Silvia Sanchez

Jugadores: Marina Gispert, Anna Fàbregas, Tània Espinosa, Nàdia Saura, Laura Bonaventura, Sandra Arbat, Anna Roura, Mari Pau Calm, Laura Micaló, Laura Quesada, Laura Merin, Alba Arboix, Júlia Ballester, Anna Garcia, Noelia Barrero, Júlia Casademont, Gemma Duran, Marta Guixeras, Carla Martinez, Saray Mesa i Carla Puntonet


Juvenil "A" 1a divisió, G. 13


Cos tècnic: 1r entrenador: Oscar Tejero 2n entrenadora: Sile Camara, Delegat: Marc Noguer

Jugadors: Esteve Balló, Marc Bramon, Jaume Camprubi, Iván Cancela, Arnau Cano, Guillem Congost, Marc Costa, Andreu Estarriola, Isaac Estarriola, David Fernandez, Llluc Hidalgo, Agusti Lladó, Bruno Lombardi, Adrià Martos, Lluc Palmada, Aniol Puell, Jan Rodrigo, Pau Sala, Daniel Santamaria, Albert Sibecas, Arnau Teixidor, Andreu Feixas i Markel Vall-Llovera


Cadet "A" 2a divisió, G.4


Cos tècnic: 1r entrenador: Pep Sanchez, 2n entrenador: Alba Arboix, Auxiliar: Dawda Camara

Jugadors: Andreu Banal, Ot Busquets, Oriol Cañet, Musa Conteh, Marcel Domenech, Pau Garanger, Joel Giro, Marc Grabulosa, Santiago Gutierrez, Lux Miserachs, Marc Morera, Aniol Nevado, David Nierga, Nil Reinon, Hade Sibibe, David Tomás, Oriol Vila i Arnau Viñolas


Cadet "B" 2a divisió, G.3


Cos tècnic: 1r entrenador: Sanbou Kabba Delegat: Mohamed Kamara, Auxiliar: Nelson Ramon Navarro

Jugadors: Bramon Abraham Aguirre, Marti Borrell, Sergi Casals, Aleix Darnes, Mustafa Drammeh, Mahamadou Dumbuya, Josep Geli, Biel Gratacos, Pau Jimenez, David Martos, Mark-Steven Navarro, Arnau Plana, Oriol Ribas, Sergi Sabater, Salvador Serra, Mohamed Trawally, Mohamadou Yock i Alex Gascon


Infantil "A" 1a divisió, G.18


Cos tècnic: 1r entrenador: Albert Cargol, Auxiliar: Alejandro Jimenez Delegat: Alex Camps

Jugadors: Pau Bofill, Marc Canal, Roger Carbonell, Aboudu Ceesay, Soufiane Ennali, Alhadj Samba Kebe, Oriol Galceran, Didac Gayola, Sergi Jordà, Marc Leon, Mahamadou Makayi, Jordi Martos, Nil Masó, Gerard Masanas, Pau Mir, Nil Morera, Joan Tejero i Marc Torres


Infantil "B" 2a divisió, G.9


Cos tècnic: 1r entrenador: Oriol Bentué, 2n entrenador: Mark Sarik, Delegat: Isa Tunkara

Jugadors: Pol Borrat, Biel Brunsó, Didac Carrasco, Adama Ceesay, Alex Chincho, Marc Delgado, Pau Grabulosa, Pau Mir, Ian Moratal, Gerard Port, Sergi Ribas, Joan Rodriguez, Youssef Roukbii, Lluc Roura, Marcus Salvador Wangen, Victor Sanchez, Ayman Zeanani i Ibu Sillah


Aleví "A" 1a divisió, G.11


Cos tècnic: 1r entrenador: Anouar Ezzaouia, Delegat: Marcel Domench

Jugadors: Jordi Casals, Abel Coma, Marçal Darnes, Hatim El Fatmi, Marc Garanger, Quim Manté, Biel Royo, Sidiba Sagna, Alex Soto i Narcis Viñolas


Aleví "B" 1a divisió, G.13


Cos tècnic: 1r entrenador: Isidre Fàbrega Delegat: Agustí Lladó

Jugadors: Aleix Ametller, Zakaria El Attaqui, Pol Homs, Ali Kebe, Arnau Lladó, Ibrahima Mballo, David Pinetella, Marc Puigdevall, Arnau Rodriguez i Joel Velasco


Aleví "C" 2a divisió, G.34


Cos tècnic: Entrenador: Marc Costa Delegat: David Tomas

Jugadors: Albert Arbat, Ayoub Azzat, Oriol Badosa, Mohamed El Bazi, Pau Esquis, Leo Hermosilla, Santiago Lopez, Gerard Luque, Biel Masanas, Marc Masmitjà, Marc Reixach, Ian Soto, Yanis Vazquez


Benjamí "A" 1a Divisió, G.21


Cos tècnic: 1r Entrenador: Sile Camara, 2a Entrenadora: Alba Arboix, Delegat: Roc Callís

Jugadors: Marc Arevalo, Didac Artacho, Tomas Busciclio, Jordi Casademont, Damia Fort, Arnau Galceran, Eduard Jordà, Gerard Malagon, Arnau Manté i Otger Torrent


Benjamí "B" 1a Divisió, G.20


Cos tècnic: 1r Entrenador: Mario Romero, 2n Entrenador: Aniol Puell, Delegat: Mark Steven Navarro

Jugadors: Alex Albuixech, Max Cañet, Bru Castillo, Anas Chourak, Adrià Crous, Arnau De la Fuente, Marius Garcia, Jose Luis Laguna, Oriol Romeo, Adrià Salvador i Jan Triola


Benjamí "C" Fase Formació


Cos tècnic: Entrenadors: Pep Sanchez i Guo Zhen

Jugadors: Marti Iniesta, Adrià Dessel, Ferran Port, Biel Rodriguez, Ibrahim Chatate, Manel Iniesta, Roger Anglada, Isaac Mir i Aniol Caselles


Benjamí "D" Fase formació


Cos tècnic: Entrenadors: Carles Saló, Arnau Viñolas i Pau Garanger

Jugadors: Jordi Reixach, Guillem Cobos, Arnau Riera, Adrià Luna, Adama Kebbeh, Angel Enrique, Kai Miserachs, Enric Campmol, Sergi Luna, Grau Saló i Alex Cruz


Prebenjamí "E" Fase formació


Cos tècnic: Entrenadors: Dani Costa i Adrià Vallés

Jugadors: Jan Viñolas, Cesc Gratacós, Eloi Rodriguez Miquel Masdeu, Lluc Ametller, Ponç More i Siras Assiou


Prebenjamí "F" Fase formació


Cos tècnic: Entrenadors: David Rodriguez i Marc Morera

Jugadors: Marçal Aguilera, Ireneu Martos, Ivan Castro, Isaac Carrillo, Lluc Perera, Aleix Ortega, Martí Figueras, Joel Rodriguez i Martí Darnés


Prebenjamí "G" Fase formació


Cos tècnic: Entrenadors: Joan Bahi, Julen Galera i Biel Gratacós

Jugadors: Pau Masó, Gabriel Marin, Lluis Nadal, Rayan Amarchoh, Yoel Martinez, Miquel Camps, Andreu Puigdevall, Julen Galera, Marc Galo, Izan Funtané i Andreu Gonzalez


Escoleta Fase formació


Cos tècnic: Entrenadors: Anna Fàbregas i Marc Grabulosa

Jugadors: Genis Domenech, Pau Coll, Akram Elbazi, Joan Anglada, Lluis Armengol, Marc Estanyol, Alai Petite, Francesc Fulquet, Andreu Masó, Aleix Vila i Andreu Lladó